درباره فروشگاه جمو سی پی و داستان شکل گیری آن​

درباره جمو سی پی

زمانی چالش همیشگی گیمیر های ایرانی خرید موارد مختلف و جذابی بود که بازی ها برای جذابیت بیشتر عرضه میکردند و گیمیر باید برای دستیابی به آنها باید آنهارا خریداری میکرد و به دلیل نبود قابلیت خرید مستقیم آن موارد داخل ایران، این چالش تبدیل به کابوس کاربران ایرانی شده بود.

پس از مدتی شرکت ها و فروشگاه های خرید جم و سی پی وارد عرصه شدند و به پادشاهی این کابوس ترسناک پایان دادند. اما هم اکنون متاسفانه کاربران با چالش های دیگری مواجه بودند و آن هم کم کاری های مختلف این شرکت ها بودند؛ سرعت انجام خدمات برخی از این شرکت ها بسیار پایین بود. برخی از آنها معتبر نبودند و کاربران نمیتوانستند به آنها اطمینان کنند. و برخی دیگر نیر که دارای مشکلات قبلی نبودند کارمزد ها و سود های بالایی برای انجام خدمات دریافت میکردند. تمامی موارد بالا برای گیمر های ایرانی دلایلی بودند تا لذت بردن از دنیای بی پایان بازی های ویدیویی برای آنان امکان پذیر نباشد. در آن زمان ما به فکر راه اندازی فروشگاهی برای عرضه خدمات خرید از گوگل پلی کردیم. خدمات ما شامل خرید تمامی برنامه ها و بازی های مختلف، اشتراک ها و موارد VIP داخل آنها بود. خرید واحد های پولی مختلف مثل سی پی برای بازی کالاف دیوتی موبایل با قیمت مناسب و ارزان، خرید جم برای بازی فری فایر، خرید یوسی برای پابجی موبایل، جم کلش آف کلنز و موارد مختلف بدون دردسر و اطلاف وقت و منتظر ماندن های خسته کننده هدف تیم ما بود.

با دنبال کردن این هدف تصمیم به راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود با نام جمو سی پی به معنای فروشگاه جم و سی پی کردیم.هم اکنون جمو سی پی تنها انتخاب کاربران فارسی زبان برای خرید جم و سی پی و واحد های پولی بازی های مختلف است.