دسته‌بندی نشده

معرفی بهترین کاراکتر های فری فایر

قدرت کاراکتر های فری فایر

Free Fire یک گیم معروف بتل رویال است که توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان بازی می شود. در این گیم، پلیرها می توانند کاراکترهای مختلف با توانایی های منحصر به فرد را انتخاب کنند. هر کاراکتر دارای نقاط قوت و ضعف است، بنابراین انتخاب کاراکتر مناسب می تواند تفاوت زیادی در بازی ایجاد کند.

با این حال، کاراکترهای موجود، به یک اندازه خوب نیستند. چندین کاراکتر به وضوح برجسته هستند و توسط گیمرها جزء بهترین ها در نظر گرفته می شوند. این کاراکترها در میدان مبارزه قوی عمل می کنند و می توانند مزایای بیشتری را برای پلیرها فراهم کنند.

در این مقاله، بهترین کاراکترهای فری فایر که می توانند شانس برد شما را بالا ببرند، معرفی می کنیم. ما نقاط قوت و ضعف هر کاراکتر و اینکه چگونه می توانند به کار شما بیایند را بررسی خواهیم کرد. بنابراین، اگر می خواهید یک پلیر بهتر در فری فایر شوید، این مقاله را از دست ندهید!

کاراکتر در فری فایر چیست؟

پلیرها می توانند کاراکتر های فری فایر را هنگام بازی کردن انتخاب کنند. هر کاراکتر دارای توانایی ها و مهارت های منحصر به فردی است که می تواند به پلیر کمک کند تا زنده بماند و دشمنان را در بازی شکست دهد.

کاراکترهای فری فایر معمولا دارای توانایی های ویژه ای مانند شفابخشی (healing)، افزایش میزان دمیج، افزایش سرعت و یا مصرف کمتر مهمات هستند.

هر کاراکتر همچنین ظاهری متفاوت دارد، با استایل و سلاح های منحصر به فرد. شخصیت های فری فایر را می توان با الماس و سکه یا از طریق ایونت ها و جوایز درون بازی خریداری کرد.

انتخاب کاراکترهای برتر، می تواند شانس پلیرها را برای زنده ماندن و برنده شدن افزایش دهد.

15 شخصیت برتر فری فایر که حتما باید آنها را در مسابقه بعدی خود داخل فری فایر انتخاب کنید

1. DJ Alok دی جی آلوک

دی جی الوک یکی از بهترین کارکترهای فری فایر است، زیرا قدرت هایی دارد که برای بقا و پیروزی بسیار مفید هستند.

قدرت اصلی دی جی الوک،”Drop the Beat” است. با کمک این قدرت، امواج صوتی ای منتشر می شوند که به بهبود بخشیدن خود و دسته ای از یارانش که در شعاعی خاصی قرار دارند، به مدت 5 ثانیه، کمک می کند.

این کار، سرعت حرکت را نیز بالا می برد که برای فرار از حمله دشمن بسیار مفید است.

یکی دیگر از توانایی های دی جی الوک، مهارت پسیو (passive) او، یعنی “Musical Aura” است. هر پلیری که به تیم دی جی الوک ملحق می شود، به مدت پنج ثانیه بهبود یابی بیشتری خواهد داشت، از جمله خودش.

هنگامی که بازیکنان تیم آسیب می بینند یا نیاز به بهبود بیشتری دارند، این قدرت بسیار مفید خواهد بود.

2. Skyler اسکایلر

قدرت کاراکتر اسکایلر در فری فایر

اسکایلر یک شخصیت استثنایی در Free Fire است که به دلیل قدرت زیاد و مهارت استراتژیک خود شناخته شده است. او با کنترل منطقه و ساپورت کردنش، یک انتخاب عالی برای پلیرهایی است که سبک بازی دفاعی و تاکتیکی را ترجیح می دهند.

قدرت اصلی اسکایلرRiptide Rhythm” نام دارد. اسکایلر یک موج صوتی را احضار می کند که با فعال شدن آن، به پنج دیوار یخی در شعاعی خاص، آسیب وارد می شود. هر دیوار یخی که توسط موج صوتی تخریب می شود، مقدار مشخصی EP (Energy Point) را به اسکایلر و هم تیمی هایش باز می گرداند. این توانایی فوق العاده، همه کاره است و می تواند به صورت تهاجمی، برای از بین بردن پوشش دشمن یا دفاعی، برای تقویت موقعیت خود استفاده شود.

3. Chrono کرونو

Chrono یکی از بهترین کاراکترهای فری فایر است زیرا توانایی هایی دارد که بسیار مفید هستند.

قدرت اصلی کرونو “Time Turner” است، او می تواند یک سپر ایجاد کند که برای چند ثانیه در برابر آسیب مقاومت می کند و سرعت حرکت پلیر را در شعاع خاصی افزایش می دهد.

در مدت زمان محدود، پلیرها می توانند سریعتر حرکت کنند و از حملات دشمن اجتناب کنند، در حالی که سپر نیز هوای پلیرها را دارد و جلوی آسیب دشمن را می گیرد.

یکی دیگر از توانایی های کرونو، مهارت پسیو او، یعنی “prison break” است. با کمک این ابیلیتی، هر زمان که او یا اعضای تیمش آسیب ببینند، سرعت حرکتشان بیشتر می شود. این کار، برای فرار یا کمک به پلیرها برای رسیدن به یک موقعیت امن، بسیار مفید است.

4. Wukong ووکونگ

قدرت کاراکتر ووکونگ فری فایر

Wukong یک شخصیت بسیار محبوب در Free Fire است که به دلیل توانایی های منحصر به فرد و مهارت های تاکتیکی خود شناخته شده است. Wukong با الهام از پادشاه میمون افسانه ای، ترکیبی از مخفی کاری و فریب را به بازی می آورد.

قدرت اصلی ووکونگ، “Camouflage” نامیده می شود. هنگامی که ووکونگ فعال می شود، می تواند برای مدت زمان مشخصی به یک بوته تبدیل شود و خود را تقریباً برای دشمنان نامرئی کند. در حالی که ووکونگ در حالت bush (بوته) است، سرعت حرکت خود را افزایش می دهد و تغییر موقعیت یا غافلگیر کردن حریفان را آسان تر می کند. این توانایی برای کمین کردن، جستجوی مناطق یا فرار از موقعیت های خطرناک مفید است.

5. Kla کلا

Kla یکی از بهترین شخصیت های فری فایر است.

قدرت اصلی Kla، “Muay Thai” است. با کمک این ابیلیتی هر بار که او دشمنی را می کشد، می تواند میزان دمیج و قدرت سپر خود را به مدت 5 ثانیه، به صد برساند.

این کار، میزان کیل گرفتن و همچنین بقا را افزایش می دهد.

یکی دیگر از توانایی های Kla، مهارت پسیو او، یعنی “Synthetic Energy” است. این ابیلیتی باعث می شود که با کشتن هر دشمن، انرژی محاظفتی او پر شود. این قدرت، به ویژه زمانی مفید است که پلیرها برای شارژ دوباره آرمور (armor) خود به زمان نیاز دارند.

6. Jai جای

قدرت اصلی Jai، “Raging Reload” است که در آن می تواند هر بار که دشمنی را می کشد، سرعت ریلود (reload) گان خود را تا 45 درصد و به مدت پنج ثانیه افزایش دهد.

این کار به افزایش میزان کشتن دشمنان کمک می کند.

یکی دیگر از توانایی های Jai، مهارت پسیو او، یعنی Weapon Madness است. با این ابیلیتی، هر بار که یک دشمن کشته می شود، دمیج گان های AR و SMG تا 2 درصد افزایش پیدا می کند که به افزایش سرعت کشتن دشمن و بالا بردن توانایی بقا کمک می کند.

7. Hayato هایاتو

هایاتو یکی از بهترین شخصیت های Free Fire است زیرا توانایی هایی دارد که برای بقا و پیروزی بسیار مفید هستند.

قدرت اصلی هایاتو “Bushido” است که با کمک آن می تواند در زمانی که سلامتش زیر 50٪ است، آرمور خود را تا 10٪ افزایش دهد.

این ابیلیتی برای بقا در نبرد و ایجاد محافظت بیشتر در هنگام آسیب دیدن پلیرها، بسیار مفید است.

یکی دیگر از توانایی های هایاتو، مهارت پسیو او، یعنی “Mokushin” است که می تواند آسیب سلاح های Melee را تا 10٪ افزایش دهد. این کار برای کشتن دشمنان از فاصله نزدیک و با کمک شمشیرهای تیز بسیار مفید است.

8. Shirou شیرو

قدرت اصلی شیرو، “Damage Delivered” است. با کمک آن می تواند دشمنی را که در فاصله 80 متری به او حمله کرده است، ببیند.

این ابیلیتی برای فهمیدن موقعیت دشمن و جلوگیری از حملات غیرمنتظره او، بسیار مفید است.

یکی دیگر از توانایی های شیرو، مهارت پسیو او، یعنی “Wake of Vengeance” است که می تواند با هر بار برخورد با دشمن، دمیج را 1٪ افزایش دهد.

این کار در افزایش توانایی کشتن دشمنان و همچنین نابود کردن دشمنانی که به او حمله می کنند، مفید است.

9. Kelly کلی

Kelly یکی از بهترین شخصیت های بازی Free Fire است.

قدرت اصلی Kelly، “Dash” است که با آن می تواند به ازای هر 1٪ سلامتی که از دست می دهد، سرعت دویدن خود را 1٪ افزایش دهد.

این کار برای فرار از دشمنان یا تعقیب دشمنانی که در فاصله نزدیک هستند بسیار مفید است.

توانایی دیگر Kelly، مهارت پسیو او، یعنی “Deadly Velocity” است که با هر بار بالا رفتن level او، سرعت دویدنش 6٪ افزایش پیدا می کند.

این ابیلیتی، در افزایش سرعت دویدن و رسیدن زودتر به هدف بسیار مفید است.

10. Antonio آنتونیو

قدرت اصلی آنتونیو “Gangster’s Spirit” است که با کمک آن می تواند هنگام زانو زدن یا دراز کشیدن، recoil گان را تا 35 درصد کاهش دهد.

این کار برای افزایش دقت شلیک و کشتن سریعتر دشمنان بسیار مفید است.

توانایی دیگر آنتونیو، مهارت پسیو او، یعنی “Stay Chill” است که می تواند با هر بار بالا بردن level خود، دمیج وارده از سیف زون را تا 5٪ کاهش دهد. این برای بقا در مود بتل رویال بسیار مفید است.

11. Wolfram ولف رام

Wolfram یکی از بهترین شخصیت های Free Fire است.

قدرت اصلی ولفرام، «Center of Attention» است. با کمک آن می تواند با هر بار کشتن دشمن، دمیج هدشات را به مدت 5 ثانیه و برای 25 درصد بالا ببرد.

این کار برای کشتن سریع دشمنان بسیار مفید است.

توانایی دیگر ولفرام، مهارت پسیو او، یعنی “Limelight” است که می تواند دمیج سلاح های دوربرد را تا 5٪ افزایش دهد. این برای کشتن دشمنان، از فاصله دور مفید است و در ranged combat شانس برد را بالا می برد.

12. Moco موکو

قدرت اصلی موکو Hacker’s Eye” است. با کمک آن هنگام حمله به دشمنان، می توان موقعیت نزدیکترین دشمن را به مدت چند ثانیه دید.

این کار برای فهمیدن موقعیت دشمن و ایجاد استراتژی موثر، مفید است.

یکی دیگر از توانایی های موکو، مهارت پسیو او، یعنی “Beast Whisperer” است که می تواند دشمنان را برای چند ثانیه نشانه گذاری کند. این کار، موقعیت اعضای تیم مقابل را برای شما و تیمتان آشکار می کند.

13. Laura لورا

کاراکتر لورا برای کشتن سریع دشمنان، از راه دور مفید است. علاوه بر این، مهارت پسیو او، یعنی “Armor Specialist“، به افزایش توانایی زنده ماندن و ایجاد محافظت بیشتر برای کاراکتر، کمک می کند.

مهارت پسیو او، می تواند مقاومت زره را تا 2.5٪ افزایش می دهد. این کار برای بقا در نبرد و ایجاد آرمور قوی تر برای کاراکترها بسیار مفید است.

14. Maxim ماکسیم

قدرت های ماکسیم، مانند “Gluttony” که می تواند با هر بار کشتن دشمن، سلامتی خود را به دست آورد، یا “Gourmet” که می تواند تعداد کیت های پزشکی را افزایش دهد، او را به یکی از بهترین شخصیت ها تبدیل کرده است. او در موضع دفاعی بسیار قوی عمل می کند.

جدای از آن، ماکسیم یکی از محبوب ترین کاراکترها است و به دلیل ظاهر جذاب و منحصر به فردش و همچنین در دسترس بودنش در فروشگاه بازی با قیمتی مناسب، مورد توجه بازیکنان فری فایر قرار گرفته است.

15. Kapella کاپلا

قدرت اصلی کاپلا، «Healing Song» است که می تواند هنگام استفاده از کیت پزشکی، سرعت بهبود سلامت او و هم تیمی هایش را به مدت چهار ثانیه افزایش دهد.

این کار برای بالا بردن میزان بهبودی و تسریع روند درمان، در مواقع اضطراری بسیار مفید است.


لینک مفید : خرید کارت هفتگی فری فایر

یکی دیگر از توانایی های کاپلا، مهارت پسیو او، یعنی “Musician’s Favor” که می تواند اثربخشی کیت پزشکی را تا 10% افزایش دهد. این برای بقا در نبرد و ایجاد آرمور قوی تر برای کاراکترها بسیار مفید است.

16. Notora نوتارو

قدرت اصلی نوتوراRacer’s Blessing” است که با کمک آن، می تواند هنگام حضور داشتن در وسیله نقلیه، سرعت آن را تا 20٪ افزایش دهد.

این کار برای افزایش سرعت حرکت در مود بتل رویال مفید است، به خصوص زمانی که سیف زون در حال کوچک شدن است.

یکی دیگر از توانایی های نوتورا، مهارت پسیو او، یعنی “Racing Tycoon” است که می تواند هزینه سوخت خودرو را تا 5 درصد کاهش دهد. این برای صرفه جویی در هزینه سوخت بسیار مفید است و در مود بتل رویال، حسابی کارآمد است.

17. Paloma پالوما

پالوما یکی از بهترین کاراکترهای گیم است، زیرا توانایی هایی دارد که برای زنده ماندن و پیروزی در نبردهای بازی بسیار مفید هستند.

قدرت اصلی پالوما، “Arms Dealing” است که با کمک آن می تواند گلوله های بیشتری در هر اسلات کیف، حمل کند.

این کار برای افزایش زمان زنده ماندن مفید است.

لینک مفید : خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

یکی دیگر از توانایی های پالوما، مهارت پسیو او، یعنی “” است که هنگام تعویض گان، گلوله های استفاده نشده در یک اسلحه را جایگزین. این کار در حفظ گلوله ها مفید است و در نبردهای نزدیک و دور، یک مزیت محسوب می شود.

18. Jota جوتا

جوتا یک شخصیت پویا و قدرتمند در فری فایر است که به خاطر مهارت های استثنایی در مبارزه نزدیک و توانایی های منحصربه فردش مشهور است. با تمرکز بر افزایش بقا و بهبودی سلامت، جوتا یک انتخاب ایده آل برای پلیرهایی است که در گیم پلی تهاجمی و سریع عالی هستند.

قدرت اصلی جوتا Sustained Raids” نامیده می شود. این توانایی به او اجازه می دهد تا با از بین بردن دشمن با شاتگان یا SMG، فورا بخش قابل توجهی از سلامت خود را بازیابی کند. این بهبودی سلامت، می تواند در درگیری های شدید، بازی را تغییر دهد و به جوتا، ابزاری برای بهبود سریع و ادامه مبارزه ارائه دهد. این قدرت به یک دوره cooldown (فاصله زمانی تا استفاده مجدد) نیاز دارد.

19. A124 زن رباتی

A124 یک شخصیت استثنایی در فری فایر است که به دلیل توانایی های منحصربه فردش که باعث افزایش بقا و مدیریت انرژی می شود، مشهور است. با مجموعه مهارت های خود، A124 یک انتخاب عالی برای پلیرهایی است که پایداری و تطبیق پذیری را در اولویت قرار می دهند.

قدرت اصلی A124 ، “Thrill of Battle” نام دارد. هنگامی که A124 فعال می شود 25 EP را به 24 HP تبدیل می کند. این توانایی در زمان درگیری های شدید یا زمانی که نیاز شدید به بهبودی سریع وجود دارد، بسیار مفید است. این ابیلیتی به A124 اجازه می دهد بدون استفاده از آیتم های شفابخش یا کمک گرفتن از هم تیمی ها، سلامتی خود را دوباره پر کند.

لینک مفید : خرید جم فری فایر ارزان

20. Xayne زین

Xayne یک شخصیت کاریزماتیک و بسیار ماهر است. او دارای مجموعه ای از توانایی های منحصر به فرد است که او را در بین دیگر شخصیت های بازی متمایز می کند.

قدرت اصلی زین ، “Xtreme Encounter” نام دارد. هنگامی که Xayne فعال می شود، میزان تبدیل آرمور به HP افزایش می یابد و به او اجازه می دهد HP از دست رفته را با سرعت بیشتری بازسازی کند. این توانایی به ویژه در هنگام درگیری های شدید مفید است، زیرا به او مزیت قابل توجهی می دهد و او را قادر می سازد تا در برابر آسیب ها، بیشتر مقاومت کند و سریع بهبود یابد.

اینها برخی از بهترین کاراکترهای فری فایر هستند که می توانید استفاده کنید. امیدواریم این مقاله بتواند به شما در درک مهارت ها و نیازهای خود در هنگام بازی فری فایر کمک کند.

نوشته های مشابه

9 دیدگاه در “معرفی بهترین کاراکتر های فری فایر

 1. zoritoler imol گفت:

  Hi I am so happy I found your weblog, I really found you by accident, while I was searching on Bing for something else, Regardless I am here now and would just like to say thanks a lot for a fantastic post and a all round exciting blog (I also love the theme/design), I don’t have time to read it all at the moment but I have saved it and also added in your RSS feeds, so when I have time I will be back to read a lot more, Please do keep up the awesome work.

 2. geinoutime.com گفت:

  geinoutime.com
  옆에 앉은 보모가 말했다. “전하, 먼저 맥박을 봅시다.”나니… 아까 샀다고 해서 은화 천 냥을 괜히 벌었단 말인가?

 3. geinoutime.com گفت:

  geinoutime.com
  “교수님이 좋으셔서 그런 거예요.” 샤오징은 잠시 생각하더니 대답했다.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *