دسته‌بندی نشده, فری فایر

بهترین اسلحه های فری فایر 🔫😎

فری فایر در طی چندین سال گذشته تبدیل به یکی از بهترین و پرطرفدار ترین بازی های سبک بتل رویال مخصوص موبایل شده است. یکی از دلایل محبوبیت روز افزون این بازی قابلیت ها و اسحله های مختلف با ویژگی های منحصر به فرد آن است.
وقتی صحبت از تنوع اسلحه ها به میان می آید، تعداد کمی از بازی های بتل رویال موبایل می توانند با فری فایر برابری و رقابت کنند. تقریباً همه مدل اسلحه ها از کلت ها و اسلحه های کمری تا مسلسل های دستی برای شلیک به هدف های نزدیک، و اسحله های تهاجمی و جنگی و انواع اسنایپر ها برای شلیک به فاصله های دور در فری فایر وجود دارد. ما امروز در این مطلب بهترین اسلحه های فری فایر را برای شما به ترتیب آماده کرده ایم تا با استفاده از آنها تبدیل به یک بازیکن خطرناک و کشنده شوید. به نظر شما جای کدام یکی از اسلحه های فری فایر در لیست زیر خالیست؟ پس از مشاهده بهترین اسلحه های فری فایر در مقاله زیر اسلحه ها ای که به نظر شما بهترین است را داخل کامنت ها معرفی کنید.

1- اسلحه یو ام پی (UMP) بهترین اسلحه فری فایر

 • قدرت آسیب: 67
 • سرعت حرکت: 79
 • سرعت شلیک: 74
 • مسلسل های دستی که به آنها “SMG” گفته میشود،ها ممکن است گلوله های با کالیبر بالا شلیک نکنند، اما نبردهایی هیجان انگیز و از فاصله نزدیک را ممکن می کنند. آنها سبک وزن هستند و حمل آنها آسانتر است. همچنین دقت و سرعت شلیک (fire rate) مناسب تری نسبت به اسلحه های دیگر دارند. یو ام پی سلاحی است که بهترین بازدهی را هم برای بازیکنان حرفه ای و هم تازه کاران با توجه به سرعت و قدرت شلیک بالای آن امکان پذیر میکند.

2 – مسلسل دستی MP40

سرعت شلیک: 83

قدرت آسیب: 48

سرعت حرکت: 88

به عنوان یک مسلسل دستی، MP40 کمترین میزان لگد “recoil” را در فری فایر دارد. با این حال، بالاترین سرعت حرکت شما را بسیار بالا میبرد. زمانی که توسط چندین دشمن در فاصله خیلی نزدیک محاصره می شوید، استفاده از MP40 می تواند بسیار مفید باشد.

اگر از توانایی های تیراندازی خود مطمئن هستید، MP40 با فایر ریت 83 به عنوان انتخاب شما برای نبرد های نزدیک بسیار عالی است. از آنجایی که اسلحه “recoil” کمی دارد، برای مبتدیان انتخاب خوبی است، زیرا شلیک ها بسیار پایدار و سریع هستند.

3 – شاتگان دولول (m1887) کشنده ترین شاتگان فری فایر

قدرت آسیب: 87

سرعت شلیک: 80

دامنه شلیک: 80

m1887 که اکثر بازیکنان ایرانی آن را شاتگان دولول مینامند، کشنده ترین و دوربرد ترین شاتگان موجود داخل فری فایر است. با استفاده از شاتگان دولول و فقط با یک شلیک مناسب میتوانید دشمنانی که در فاصله نزدیک شما قرار دارند را از بین ببرید.
نیمی از بازیکنان شاتگان دولول را بهترین اسلحه بازی میدانند و نیمی دیگر طرفدار اسلحه MP40 هستند که پیش از شاتگان دولول آنرا معرفی کردیم. استفاده و در دست داشتن هر کدام از این دو اسلحه باعث آمادگی شما برا نبرد هایی که دشمن به شما نزدیک است میشود.

4 – اسلحه کمری دیزرت عقاب (desert eagle) هدشات های آسان و سریع

 • سرعت حرکت: 76
 • قدرت آسیب: 90
 • دامنه شلیک: 74

اگر به دنبال یک اسلحه ثانویه ایده آل هنگام مبارزه از فاصله نزدیک هستید، می توانید در کنار اسنایپر یا اسلحه تهاجمی “assault rifle” خود، از “desert eagle” استفاده کنید. در فری فایر، سلاح های کمری اغلب نادیده گرفته می شوند، اما “desert eagle” به دلیل سرعت سریع تغییر خشاب (reload) و کاربردش در برد میانه برجسته می شود. در برد کوتاه، سرعت شلیک سریع و آسیب زیاد گلوله می تواند شما را از بسیاری از موقعیت های اضطراری نجات دهد.

5 – اسلحه جنگی اسکار (Scar)

 • سرعت شلیک: 61
 • قدرت آسیب: 53
 • دامنه شلیک: 60

می توان گفت که Scar، متعادل ترین اسلحه تهاجمی “assault rifle” در فری فایر است. حتی در نبرد های دوربرد، قادر به واردن کردن آسیب کشنده است. با اتچمنت های سطح ۳، اسکار را می توان یک هیولای کامل نامید. به طور کلی، این سلاح از سرعت شلیک مناسبی برخوردار است، اما در واقع کنترل بالای آن محبوبش کرده است.

6 – اسنایپر AWM بهترین اسنایپر فری فایر

دقت شلیک: 90

قدرت آسیب: 90

دامنه شلیک: 91

AWM بهترین اسنایپر فری فایر است که تمام آمار آن یعنی دقت (دقت شلیک)، آسیب و دامنه موثر شلیک آن از مرز 90 عبور می کند.

AWM برای پلیرهایی ساخته شده است که دوست دارند سبک منفعل تری بازی کنند و اغلب کمپ می کنند. فاصله ای که می توانید با این اسلحه به دشمنان آسیب برسانید، خیره کننده است.

می توانید AWM را در کنار مسلسل ام پی 40 “MP40” استفاده کنید تا در نبرد هایی با برد کوتاه هم تسلط داشته باشید.

7 – سلاح M1014 شاتگان با خشاب بالا

 • قدرت آسیب: 94
 • Movement: 60
 • سرعت شلیک: 39

وقتی بحث درباره میزان آسیب وارد شده است، M1014 قدرتمندترین اسلحه فری فایر محسوب می شود. سرعت حرکت بالا و قابلیت ریلود سریع دارد که همین امکانات، آن را برای از بین بردن چندین دشمن در یک برخورد، ایده آل می کند. با این حال، M1014 از نظر دقت (دقت شلیک) و دامنه موثر شلیک، چندان توانمند نیست. بنابراین، قبل از ورود به نبرد های بتل رویال یا بازی های مهم باید به خوبی با آن تمرین کرده باشید.

8 – اسلحه کلاشینکف AK 47

سرعت شلیک: 56

قدرت آسیب: 61

دامنه شلیک: 72

AK47 در صورت استفاده صحیح می تواند کل تیم مقابل را منهدم کند. با اتچمنت های صحیح، اسلحه را می توان به یکی از بهترین اسلحه های جنگی “assault rifle” در برخوردهای میان برد تبدیل کرد.

در فاصله نزدیک، AK47 دمیج زیادی وارد می کند و متقابلا لگد “recoil” زیادی نیز دارد. هنگامی که به طور ناگهانی با چندین دشمن در فاصله نزدیک روبرو می شوید، این اسلحه شما را با دمیج زیاد خود غافلگیر می کند.

9 – اسلحه اس وی دی (SVD) پرقدرت و مناسب شلیک دور برد

 • قدرت آسیب: 88
 • دامنه شلیک: 80
 • دقت شلیک: 51

خرید جم ارزان فری فایر

SVD که به نام دراگونوف “dragunov” نیز شناخته می شود، یک اسلحه قدرتمند است که به صورت پیشفرض دارای اسکوپ چهار برابر “x4” است. آنچه این اسلحه را قابل اعتماد می کند سرعت شلیک عالی آن است. حتی اگر اولین شلیک خود را از دست دهید، می توانید به سرعت با چند شلیک مرگبار دیگر، آن را جبران کنید.

10 – اسلحه AUG

 • دامنه شلیک: 56
 • سرعت حرکت: 50
 • سرعت شلیک: 61

AUG  سرعت شلیک مناسبی بین اسلحه های فری فایر دارد. در میدان نبرد بتل رویال و برای بازیکنان دقیق، یک اسلحه ایده آل محسوب می شود تا بتوانند چندین دشمن را به سرعت از بین ببرند. چیزی که AUG را خاص می کند این است که به عنوان یک اسلحه تهاجمی “assault rifle” ، شلیک های مرگبار با آسیب بالا را در کنار دامنه موثر بالا را فراهم میکند.

11 – اسلحه گروزا (Groza)

 • دامنه شلیک: 58
 • سرعت حرکت: 58
 • سرعت شلیک: 61

معرفی بهترین کاراکتر های فری فایر

Groza یک اسلحه جنگی تهاجمی درجه یک در فری فایر محسوب می شود. مهمترین دلیل محبوبیت گروزا پایداری (stability) بالا، در از بین بردن حریفان حتی در بردهای میانی و دور است.

12 – اسلحه ام 60 (M60)

 • سرعت شلیک: 56
 • قدرت آسیب: 56
 • دامنه شلیک: 65

ترفند های مخفی و مهم ترین نکات فری فایر

M60 با ‘خشاب سایز بزرگ گلوله های کالیبر بالا (7.62 میلی متر)، یک مسلسل عالی برای کشتن چندین حریف است. این سلاح در نبردهای میان برد دقت بالایی دارد و همچنین در تیراندازی های دوربرد بسیار موثر است. برای مبتدیان، M60 یکی از بهترین اسلحه ها است. تنها نقطه ضعفش این است که این سلاح، ریلود بسیار طولانی دارد و سرعت شلیک آن هم نسبت به دیگر سلاح ها پایین تر به نظر میرسد.

13 – اسلحه اسنایپر وی اس اس (VSS)

 • دقت شلیک: 73
 • دامنه شلیک: 82
 • قدرت آسیب: 54

خرید گیفت کارت گوگل پلی برای خرید جم فری فایر ارزان

VSS یک اسنایپر عجیب و غریب است. این اسلحه با یک اسکوپ داخلی همراه است و گلوله های مسلسل دستی “SMG” را شلیک می کند، سرعت شلیک فوق العاده ای دارد و یک صدا خفه کن به آن متصل است. VSS سرعت حرکت بهتری در مقایسه با اسنایپرهای دیگر فری فایر دارد و میزان دمیج متوسطی وارد می کند. تنها نقطه ضعف آن این است که Recoil (پس زدن) بالایی دارد.

14 – اسنایپر Kar98 K

 • دقت شلیک: 90
 • قدرت آسیب: 90
 • دامنه شلیک: 84

اسلحه Kar98 K نیازی به معرفی ندارد. یکی از کشنده ترین و در دسترس ترین اسنایپرهای فری فایر است. یک شلیک خوب با Kar98 برای سرنگونی و نابودی دشمن کافی است. سرعت حرکت پایین و فایر ریت آهسته، بعلاوه یک خشاب کوچک با تنها پنج گلوله، نکات منفی این اسلحه می باشند. اگر دوست دارید کمپ کنید و طولانی بازی کنید،Kar98 K انتخاب مناسبی به نظر میرسد اگر چه استفاده از اسنایپر دیگر فری فایر ینی AWM انتخاب مناسب تری به نظر میرسد اما گار قصد استفاده از Kar98 K را دارید، خود را بالای یک تپه برسانید و به خوبی خود را از دید دشمنان مخفی کنید تا یک موقعیت عالی برای کشتن دشمنان را به دست آورید و وارد عمل شوید.

15 – اسلحه جنگی m14

سرعت شلیک: 52

قدرت آسیب: 77

دامنه شلیک: 77

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

اگر به دنبال بهترین اسلحه تهاجمی در فری فایر هستید، M14 بهترین گزینه است. این اسلحه “recoil” بسیار کمی دارد و دامنه وسیعی را پوشش می دهد که به خوبی یک اسنایپر است. تقریباً تمام اتچمنت ها به این اسلحه متصل می شوند که آن را به یکی از همه کاره ترین اسلحه های بازی تبدیل کرده است.

دمیج وارد شده توسط M14، در مقایسه با سایر اسلحه های تهاجمی “assault rifle” بیشتر است. به این معنی که شما می توانید به راحتی از پس بتل های میان برد بر بیایید. تنها ایراد این اسلحه این است که خشاب آن تنها 15 گلوله می خورد که برای اسلحه Assault Rifle بسیار کم است.

نوشته های مشابه

58 دیدگاه در “بهترین اسلحه های فری فایر 🔫😎

 1. Sekret-Natury گفت:

  Excellent write-up

 2. tablets گفت:

  [url=http://modafinile.com/]how to buy modafinil in india[/url]

 3. vizglolo گفت:

  Aequo pulsat pede — Смерть безучастно поражает любого.

 4. razumgo گفت:

  «Vita sene libertate nihil» — «Жизнь без свободы — ничто».

 5. psyyou گفت:

  Amor vincit omnia — Любовь побеждает всё

 6. psyxdodo گفت:

  Conclamatum est — Всё кончено, всё погибло.

 7. Psypsy گفت:

  Consumor aliis inserviendo — Изнуряю себя, работая на благо других.

 8. psychologist گفت:

  Contradictio in adjecto — Противоречие в определении.

 9. Charta non erubescit — Бумага не краснеет.

 10. Cogito ergo sum – я мыслю, следовательно – существую

 11. Youtalk گفت:

  Ad usum internum — Для внутреннего употребления.

 12. Artificiosa natura — Творческая природа.

 13. Profi گفت:

  Cogito ergo sum – я мыслю, следовательно – существую

 14. Psixoterapevt گفت:

  Погорелая Е.А. и новые книги по психотерапии.

 15. kinom گفت:

  Per aspera ad astra

 16. filmz گفت:

  Cogito ergo sum

 17. smotretk گفت:

  Divide et impera

 18. kinor گفت:

  Кино 100 лет тому вперед смотреть онлайн бесплатно. Смотреть бесплатно фильм 100 лет тому вперед.

 19. smotrets گفت:

  100 лет тому вперед фильм 2024 смотреть онлайн бесплатно. Смотреть фильм онлайн бесплатно в хорошем качестве 100 лет тому вперед.

 20. filmd گفت:

  Смотреть онлайн 100 лет тому вперед фильм 2024 бесплатно в хорошем качестве. Кино 100 лет тому вперед смотреть онлайн бесплатно.

 21. smotretl گفت:

  100 лет тому вперед смотреть фильм онлайн. 100 лет тому вперед онлайн.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *